Referencje

Justyna i Paweł, Wrocław

Współpracowaliśmy z Sylwią Dymek oraz ekipą VinciDesign w roku 2012 podczas projektu aranżacji wnętrz 104-metrowego apartamentu we Wrocławiu. Współpraca z VinciDesign była wyjątkowo udana - projekty na każdym etapie były bardzo dokładne, Sylwia Dymek zadbała o najmniejsze szczegóły, ograniczając nasze prace na etapie wykańczania do minimum. Każda ekipa, z jaką mamy obecnie do czynienia, zachwala projekty VinciDesign zaznaczając, że dawno nie mięli w rękach tak doskonale przygotowanych prac. Współpraca odbywająca się w bardzo miłej atmosferze, poukładana i bez najmniejszych problemów- bardzo polecamy VinciDesign! Justyna i Paweł.

Radosław, Wrocław

Z wielką satysfakcją mogę wystawić Pani Sylwii i VinciDesign najwyższą notę. Pełen profesjonalizm, starannie zrealizowany projekt oraz wielkie zaangażowanie w pracę - to główne powody dla których warto powierzyć stworzenie swojego wymarzonego wnętrza - VinciDesign. My z pewnością jeszcze wrócimy w celu realizacji kolejnych projektów. Dziękujemy Pani Sylwio :-)

Monika, Wrocław

Współpraca z VinciDesign, z architekt - Panią Sylwią to czysta przyjemność. Bardzo kompetentna, cierpliwa i kreatywna osoba, która potrafi pogodzić praktyczne rozwiązania z estetyką, która odpowiada na wszystkie potrzeby klienta. Przy tym zdyscyplinowana, terminowa i bardzo elastyczna. Mieszkanie, które było przedmiotem porojektu wymagało wielu przeróbek i ulepszeń - Pani Sylwia stanęła na wysokości zadania! Efekt współpracy sprawił, że w swoim mieszkaniu czuję się wspaniale i komfortowo pod każdym względem. Polecam gorąco, Monika.

Dominik, Wrocław

Proces kompletnego wykończenia i umeblowania mieszkania bardzo często sprowadza się do dobrego budżetu i pilnowania kosztów. W świetle braku górnej kosztowej granicy wykończenia często usługa profesjonalnego architekta (zmiany układów ścian, funkcjonalności pomieszczeń, układów i rozstawów, mebli, itp. itd.) zwłaszcza na początku może być sporym kosztem, który niestety możemy błędnie uznać za zbędny lub za duży. Z perspektywy skończonego już 6 - miesięcznego okresu realizacji mieszkania ten niemały koszt uznaję jako dobrą inwestycję. Nie sposób opisać jest ilości zmian na lepsze, które architekt może zaproponować i wcielić w życie ale na pewno warto nadmienić te które zwracają się bezpośrednio: niższe koszty zakupu usług (programy partnerskie firm i architektów), zaoszczędzony czas, kontakt z dostawcami materiałów z całej Polski, ergonomiczne i oszczędne rozwiązania o których sam bym nigdy nie pomyślał a które wpływają na codzienne życie. Praca z Panią Sylwią Dymek była przyjemnością. Doskonałe podejście i umiejętność "przelania" potrzeb Klienta na papier a potem na fizyczne wykonanie całości projektu musiały zaowocować idealnym projektem zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Nie wyobrażam sobie uzyskania takiego efektu zarówno w sensie estetyczno-wizualnym jak i wykończeniowo-ergonomicznym bez udziału Pani Sylwii.

Jan, Jelenia Góra

Pani Sylwia Dymek projektowała dla mnie dwa mieszkania „pod klucz” o całkowitej powierzchni 115m2. Oba projekty zawierały kompleksowe opracowanie, począwszy od nowego projektu funkcji, a skończywszy na dobraniu takich drobiazgów jak np. poduszki i wazony. Większość mebli wykonana została na wymiar, zaprojektowana bardzo wnikliwie, dzięki czemu świetnie pasują do moich potrzeb. Projekt wraz z nadzorem autorskim Pani architekt rekomenduję wszystkim tym, którym zależy na oszczędzeniu nerwów i własnego czasu, oraz szybkim odebraniu kluczy do pięknie wykończonego mieszkania.

Jan, Pietrzykowice

Panią Sylwię Dymek polecam jako bardzo profesjonalną projektantkę. Po kilku spotkaniach i rozmowach na temat mojego mieszkania, Pani Sylwia sprawnie i szybko przygotowała projekt wnętrz w kilku koncepcjach wraz z wizualizacjami – dzięki temu miałem wybór i łatwiej było mi zdecydować się na pasujące dla mnie rozwiązanie. Po wykonaniu projektu Pani Sylwia zajęła się remontem, zamawiając i dostarczając na budowę całe wyposażenie oraz nadzorując ekipę budowlaną. Duża skrupulatność, punktualność i zaangażowanie Pani Sylwii pozwoliły mi na bezstresowe przejście przez remont, a efekt końcowy spełnił moje oczekiwania.